Westland Stars

Shoot for the Stars

  • Home
  • - Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Het wedstrijdschema is nog niet volledig definitief. Via de basketball app zijn altijd de laatste wijzigingen beschikbaar.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
07-09-2019  12:15 Westland Stars M18 1 BV Leiderdorp M18 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 3 HBV The Jumpers MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 4 Jump'80 MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 Rebound X10 1 Westlandhal
  16:15 Westland Stars M16 1 Green Eagles M16 2 Westlandhal
  16:15 Westland Stars MSE 1 DAS MSE 3 Westlandhal
  18:15 Westland Stars MSE 2 Cady '73 MSE 2 Westlandhal
  18:15 Westland Stars X14 1 BS Leiden X14 4 Westlandhal
13-09-2019  19:15 Westland Stars V14 1 Forwodians V14 1 Westlandhal
  21:00 Westland Stars VSE 1 Silvertown Lions VSE 1 Westlandhal
  19:15 EBV Baros MSE 4 Westland Stars MSE 4 Woudestein
14-09-2019  8:30 B.O.B. X10 1 Westland Stars X10 1 Sporthal Carla de Liefde
  10:20 Bouncers Basketball M18 3 Westland Stars M18 1 De Duikelaar
  10:30 BV Voorne X12 1 Westland Stars X12 2 Dukdalf
  11:15 CBV Binnenland M16 3 Westland Stars M16 1 De Driesprong
  12:30 EBV Baros MSE 2 Westland Stars MSE 2 Woudestein
  15:00 DAS X14 3 Westland Stars X14 1 Sporthal SC Delfland
  19:00 MSV Basketbal MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sportpark Duinwetering
  21:00 DAS MSE 4 Westland Stars MSE 3 Sporthal SC Delfland
20-09-2019  20:15 Westland Stars MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Westlandhal
21-09-2019  12:15 Westland Stars MSE 4 Rebound MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 1 BS Leiden X14 5 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 BV Squirrels X10 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 2 Rotterdam Basketbal X12 3 Westlandhal
  16:15 Westland Stars M18 1 SV Argon M18 1 Westlandhal
  16:15 Westland Stars MSE 2 LUSV Basketbal MSE 2 Westlandhal
  18:15 Westland Stars M16 1 Flax Field Fighters M16 3 Westlandhal
  18:15 Westland Stars MSE 3 BS Leiden MSE 4 Westlandhal
  13:00 CBV Binnenland X12 1 Westland Stars X12 1 De Driesprong
  16:00 CobraNova VSE 3 Westland Stars VSE 1 Forum Kwadraat
27-09-2019  18:15 Westland Stars V14 1 BC Shooters V14 1 Westlandhal
  20:15 Westland Stars MSE 1 Green Eagles MSE 1 Westlandhal
28-09-2019  8:30 Dunkinn X14 1 Westland Stars X14 1 Tweesprong
  8:30 Punch MSE 4 Westland Stars MSE 3 Sportcentr.TU Delft
  10:30 Jump'80 X12 1 Westland Stars X12 1 Sporthal de Fazant
  15:00 CBV Binnenland X10 2 Westland Stars X10 1 De Driesprong
  15:30 CobraNova M18 2 Westland Stars M18 1 Forum Kwadraat
  15:30 Zoebas M16 4 Westland Stars M16 1 Noordhove
  16:30 D.B.V. Rowic X12 2 Westland Stars X12 2 Sportboulevard
  16:30 River Trotters MSE 3 Westland Stars MSE 4 De Wielewaal
  19:15 Lokomotief MSE 3 Westland Stars MSE 2 Van Zweedenhal
04-10-2019  19:15 Westland Stars M16 1 Divine M16 3 Westlandhal
  19:15 Westland Stars M18 1 Solar systemen-Grasshoppers M18 1 Westlandhal
05-10-2019  12:15 Westland Stars MSE 4 BV Voorne MSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 1 River Trotters X12 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 Bouncers Basketball MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 2 BC Utrecht Cangeroes X12 4 Westlandhal
  15:00 BC Utrecht Cangeroes MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sporthal Lunetten
  15:45 Crackerjacks V14 2 Westland Stars V14 1 Zielhorst
  15:45 Zoebas MSE 2 Westland Stars MSE 3 Noordhove
  16:00 Novo Stars X14 1 Westland Stars X14 1 De Steupel
  17:30 Crackerjacks VSE 1 Westland Stars VSE 1 Zielhorst
11-10-2019  20:15 Westland Stars MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 2 Westlandhal
12-10-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 B.Z. '72 VSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 1 BV Leiderdorp X14 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 3 Jump MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars V14 1 Bouncers Basketball V14 1 Westlandhal
  8:30 Helmink Heroes Zwijndrecht X10 1 Westland Stars X10 1 Develhal
  11:00 Divine X12 1 Westland Stars X12 1 Sporthal Oostervant
  13:30 BV Krimpen X12 1 Westland Stars X12 2 De Populier
  14:00 HBV The Jumpers MSE 2 Westland Stars MSE 2 t Zandje
  14:30 BV Leerdam M16 2 Westland Stars M16 1 Laco Sportcentrum/Berenschot
  15:45 Zoebas M18 2 Westland Stars M18 1 Noordhove
  16:00 Hurricanes MSE 2 Westland Stars MSE 4 Den Oert
19-10-2019  12:15 Westland Stars MSE 4 Almere Pioneers MSE 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 2 Hurricanes X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 BV Alphia MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 Rotterdam Basketbal X10 1 Westlandhal
  16:15 Westland Stars VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 5 Westlandhal
  16:15 Westland Stars X12 1 Hurricanes X12 1 Westlandhal
  8:30 Punch MSE 2 Westland Stars MSE 1 Sportcentr.TU Delft
  16:00 LUSV Basketbal MSE 3 Westland Stars MSE 3 U.S.C.
26-10-2019  12:15 Westland Stars MSE 1 River Trotters MSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 1 Cady '73 X12 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 BV Leiderdorp MSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars VSE 1 Quick Runners VSE 1 Westlandhal
  8:30 CBV Binnenland MSE 4 Westland Stars MSE 4 De Driesprong
  12:00 BV Krimpen X10 1 Westland Stars X10 1 De Populier
01-11-2019  19:15 Westland Stars M16 1 Rotterdam Basketbal M16 3 Westlandhal
  21:00 Westland Stars MSE 4 BV Krimpen MSE 1 Westlandhal
02-11-2019  8:30 Westland Stars X12 2 CBV Binnenland X12 3 Westlandhal
  8:30 Woodpeckers V14 1 Westland Stars V14 1 De Slinger
  14:00 BV Oegstgeest MSE 1 Westland Stars MSE 2 Sporthal De Cuyl
  14:00 BV Oegstgeest X14 2 Westland Stars X14 1 Sporthal De Cuyl
  16:00 Novo Stars M18 1 Westland Stars M18 1 De Steupel
  17:30 Flax Field Fighters VSE 1 Westland Stars VSE 1 Ridderhal
  19:00 Jump IJsselstein MSE 1 Westland Stars MSE 1 Het Heem
08-11-2019  19:15 Westland Stars M18 1 Crackerjacks M18 3 Westlandhal
09-11-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 Forwodians VSE 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 Divine X10 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 Red Stars MSE 2 Westlandhal
  11:15 BV Squirrels X12 1 Westland Stars X12 1 Sporthal Oostmeer
  16:00 Cady '73 X12 2 Westland Stars X12 2 Sporthal De Lijster
  18:15 BV Squirrels M16 2 Westland Stars M16 1 Sporthal Oostmeer
  21:30 BC Utrecht Cangeroes MSE 3 Westland Stars MSE 4 Sporthal Lunetten
15-11-2019  18:30 Vlaardingen Captains MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sporthal Westwijk
  21:00 Silvertown Lions MSE 1 Westland Stars MSE 2 De Meent
16-11-2019  12:15 Westland Stars M16 1 D.B.V. Rowic M16 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 4 Punch MSE 5 Westlandhal
  14:15 Westland Stars V14 1 Jump IJsselstein V14 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X12 1 Goba X12 1 Westlandhal
  8:00 B.O.B. X12 1 Westland Stars X12 2 Sporthal Carla de Liefde
  15:00 BV Leiderdorp MSE 2 Westland Stars MSE 3 De Bloemerd
  15:00 MSV Basketbal X14 2 Westland Stars X14 1 Sportpark Duinwetering
  16:00 Cady '73 X10 1 Westland Stars X10 1 Sporthal De Lijster
22-11-2019  19:15 Westland Stars M18 1 DAS M18 2 Westlandhal
  21:00 Westland Stars MSE 3 Lokomotief MSE 4 Westlandhal
23-11-2019  8:40 Westland Stars X14 1 SV Argon X14 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars VSE 1 Utrecht Bull's VSE 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 2 BV Juventus X12 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 CBV Binnenland X10 1 Westlandhal
  10:00 Rotterdam-Zuid X12 1 Westland Stars X12 1 Sporthal Albeda College
  18:00 Cady '73 M16 2 Westland Stars M16 1 Sporthal De Lijster
06-12-2019  20:00 Westland Stars V14 1 CBV Binnenland V14 1 Westlandhal
07-12-2019  10:15 Green Eagles X10 1 Westland Stars X10 1 Haydnlaan
  12:15 Zoebas X14 3 Westland Stars X14 1 Noordhove
  15:45 Flax Field Fighters X12 2 Westland Stars X12 2 Ridderhal
  17:30 Zoebas MSE 1 Westland Stars MSE 2 Noordhove
  17:45 BV Alphia M18 1 Westland Stars M18 1 Sporthal de Arena
  18:30 D.B.V. Rowic MSE 3 Westland Stars MSE 4 Sportboulevard
14-12-2019  12:15 Westland Stars MSE 2 Punch MSE 3 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X14 1 CobraNova X14 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 River Trotters X10 1 Westlandhal
  13:00 De Dunckers V14 1 Westland Stars V14 1 Dudok Arena
  18:00 LUSV Basketbal MSE 1 Westland Stars MSE 1 U.S.C.
  18:00 Rebound M16 1 Westland Stars M16 1 De Schenkel