Westland Stars

Shoot for the Stars

  • Home
  • - Wedstrijdschema

Wedstrijdschema

Takenschema

Hier het takenschema zoals opgesteld door Mika en Judith. De taken zijn ingedeeld per team, dus aan het team (of de coach) om deze taken aan personen toe te wijzen. Dit is een pilot waar we tot en met december mee werken, waarna het geƫvalueerd zal worden.

De teamnamen zijn de nieuwe codes die de NBB hanteert voor teams. MSE = Mannen Senioren, VSE = Vrouwen Senioren, M14/M16 = Mannenjeugd, X12 = Gemengd U12.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
16-3-2019  12:15 Westland Stars M16 1 Eem '78 M16 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars MSE 4 Forwodians MSE 3 * Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 Utrecht Bull's MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars X10 1 Cady '73 X10 1 Westlandhal
  12:30 BV Krimpen X12 1 Westland Stars X12 1 De Populier
  14:15 Bouncers Basketball X14 3 (VR) Westland Stars X14 -1 (VR) De Mammoet
  20:30 BV Oegstgeest M18 1 (VR) Westland Stars M18 1 (VR) Sporthal De Cuyl
  21:00 B.O.B. MSE 1 * Westland Stars MSE 2 Sporthal Carla de Liefde
23-3-2019  12:15 Westland Stars VSE 1 River Trotters VSE 2 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X12 1 Green Eagles X12 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 DAS MSE 2 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 EBV Baros MSE 3 Westlandhal
  10:00 De Dunckers M16 2 Westland Stars M16 1 Dudok Arena
  14:00 CobraNova X10 2 Westland Stars X10 1 Forum Kwadraat
  16:00 Forwodians MSE 2 Westland Stars MSE 4 De Schans
  18:00 River Trotters MSE 3 Westland Stars MSE 3 De Wielewaal
30-3-2019  12:15 Westland Stars MSE 3 BV Juventus MSE 2 ** Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 DAS X10 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars M16 1 Flax Field Fighters M16 2 * Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 4 DAS MSE 4 Westlandhal
  11:00 Vlaardingen Captains MSE 1 Westland Stars MSE 1 Sporthal Westwijk
  11:30 Divine M18 2 *** Westland Stars M18 1 (VR) Sporthal Oostervant
  14:30 Jump'80 MSE 1 Westland Stars MSE 2 Sporthal de Fazant
  16:30 Crackerjacks X14 3 Westland Stars X14 -1 (VR) Zielhorst
  18:15 Crackerjacks VSE 1 * Westland Stars VSE 1 Zielhorst
5-4-2019  19:15 EBV Baros MSE 4 Westland Stars MSE 3 Woudestein
6-4-2019  12:15 Westland Stars M18 1 (VR) Zoebas M18 3 (VR) Westlandhal
  12:15 Westland Stars VSE 1 Quick Runners VSE 1 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 1 D.B.V. Rowic MSE 3 Westlandhal
  14:15 Westland Stars MSE 2 Cady '73 MSE 2 Westlandhal
  10:15 River Trotters X12 1 * Westland Stars X12 1 De Wielewaal
  11:00 Zoebas X14 3 Westland Stars X14 -1 (VR) Noordhove
  15:15 Bouncers Basketball X10 1 (VR) * Westland Stars X10 1 De Duikelaar
  15:30 CobraNova MSE 3 * Westland Stars MSE 4 Forum Kwadraat
12-4-2019  20:30 S.B.U. MSE 3 Westland Stars MSE 3 Sportcentrum Olympos
13-4-2019  12:15 Westland Stars X14 -1 (VR) Novo Stars X14 1 Westlandhal
  12:15 Westland Stars X10 1 Forwodians X10 2 Westlandhal
  14:30 BV Squirrels M16 2 VR Westland Stars M16 1 Sporthal Oostmeer
  14:30 DAS MSE 3 Westland Stars MSE 3 Sporthal SC Delfland
  19:00 DAS M18 3 Westland Stars M18 1 (VR) Sporthal SC Delfland
  20:15 Utrecht Bull's MSE 2 Westland Stars MSE 1 Galgenwaard
20-4-2019  - Westland Stars M16 1 SV Argon M16 1 (VR) Westlandhal
  - Westland Stars MSE 3 Utrecht Bull's MSE 4 Westlandhal
  - Westland Stars MSE 4 S.B.U. MSE 4 Westlandhal
  - Westland Stars X12 1 BV Krimpen X12 1 Westlandhal